Běhoun Floorita Break – moderní kousek do každého bytu


Koberec, který dokáže být nápaditý, praktický a odolný

Koberec není jen prvek, který nám poskytne teplo a pohodlí, ale také může být zajímavým a originálním bytovým doplňkem. Pokud tedy hledáte nový koberec, který tuto roli plní, běhoun Floorita Break je tím pravým výběrem pro vás.

Tento kousek totiž můžete prát na 30 °C a navíc odolá i velké zátěži!

Italská značka Floorita se zaměřuje na výrobu kvalitních a odolných kobereců, které vám bez problémů vydrží mnoho let. Běhoun Floorita Break je vyroben ze směsi polyesterové a bavlněné žinylky, díky čemuž toho hodně vydrží.

Hodí se tak i na místa, která jsou pod velkou zátěží jako třeba kuchyně (hned u kuchyňské linky, abyste měli nohy v teple) nebo chodba.

Tento koberec je ideální pro prostředí, která jsou často vystavena velkému provozu a opotřebení. Stejně tak ho můžete dát pod konferenční stolek, pohovku nebo třeba k posteli. Koberec totiž má rozměry 60 x 220 cm, takže se hodí téměř do každého interiéru.

Stejně tak ho můžete sladit s vašimi oblíbenými dekoracemi a designovými prvky, které máte v bytě.

Tento koberec se vyrábí s vlastním motivem, který je na koberec vytištěn pomocí vysoce kvalitního digitálního fototisku. Díky tomu můžete mít koberec s motivem, který se bude hodit k vaší bytové výzdobě.

Objednejte si svůj běhoun Floorita Break na Brega.cz

Pokud vás tento moderní a odolný koberec zaujal, můžete si ho objednat na Brega.cz. Na stránce produktu si můžete vybrat z několika designů a rozměrů. Cena se pohybuje od 1 990 Kč.

Toto je odkaz na produkt na stránkách Brega.cz: Běhoun Floorita Break 60 x 220 cm.

Přidejte do svého bytu moderní a praktický element v podobě běhounu Floorita Break a užijte si pohodlnost a stylovost v jednom.