Bellatex Koupelnová předložka Orchidea 3D – nejnovější design v koupelně!

Koupelnová předložka je nyní mnohem více než jen praktické doplňky do koupelny. Stávají se z nich módní doplňky, když se jedná o příjemný materiál a moderní design, který se hodí do každé koupelny. Bellatex přichází s novou řadou koupelnových předložek ve stylu 3D potisku, který tvoří styl do vaší koupelny.

Přednosti Bellatex koupelnové předložky

Pěkný a moderní design

S touto předložkou bude vaše koupelna vypadat moderně a stylově. Je to vynikající způsob, jak přidat svou vlastní osobnost a styl do základních prvků vaší koupelny. Potisk vypadá krásně a umocňuje celkový dojem koupelny.

Hodí se ke každé koupelně

Koupelnová předložka Orchidea 3D je navržena s ohledem na širokou škálu interiérů. Díky jejímu univerzálnímu designu a různým velikostem je možné ji použít v jakékoliv koupelně bez ohledu na velikost nebo styl.

Bezpečnost v první řadě

Předložky jsou také opatřeny protiskluzovým latroxovým povlakem, což zajišťuje, že zůstanou na místě a nehrozí tak pády a úrazy. Koupelnová předložka se tak stává bezpečnostním prvkem vaší koupelny.

Příjemný na dotek

Předložky jsou vyrobeny z příjemného materiálu, který je měkký a příjemný na dotek. Pocit na vašich nohou po sprše nebo vaně bude nyní mnohem lepší.

Nabízíme tyto koupelnové předložky v různých velikostech: 60 x 100 cm a 60 x 50 cm za zvýhodněnou cenu. V nabídce máme mnoho barevných variant, včetně této nové Orchidejové.

Přemýšlíte, jak zmodernizovat vaši koupelnu bez velkého zásahu do vašeho rozpočtu? Stačí zakoupit krásnou koupelnovou předložku a osvěžit tak koupelnu. Vaše koupelna bude mít nový look bez nákladů na renovaci koupelny.

Upozornění: Nedoporučujeme používat aviváž.

Vyzkoušejte novou řadu Bellatex koupelnových předložek a rozjasněte svou koupelnu. Nechte se okouzlit moderním designem a příjemným materiálem.

Koupit Bellatex koupelnovou předložku Orchidea 3D

Bellatex Koupelnová předložka Orchidea 3D

Bellatex Koupelnová předložka Orchidea 3D