Béžové křeslo Acapulco s tyrkysovými akcenty: Skvělý prvek pro relaxaci!

Křeslo Acapulco je odkazem na vesnici, která se v období 50. let minulého století stala vyhledávaným a oblíbeným místem nejen u slavných osobností (Jean-Paul Belmondo, Sylvester Stallone, Elisabeth Taylor a další). Na tuto tradici navazuje svým konceptem i toto křeslo, jehož design v sobě mí romantické představy, klidné prostředí a komfort.

Kvalitní materiály

Kvalitní křeslo Acapulco je ručně tkané z vláken konopí, které křeslu poskytuje drobnou pružnost, odolnost, měkkost a vysoké pohodlí. Zajímavé je svým tyrkysovým detailem z recyklovaného PVC. To dělá z křesla nejen stylový doplněk do interiéru, ale také možností jeho umístění do exteriéru, na zahradu, terasu apod.

Jednoduchý údržba a péče

Pro zachování vysoké kvality křesla Acapulco je důležité dodržovat správnou péči. Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí. Pro zachování životnosti dlouhodobě nevystavujte slunečnímu záření.

Béžové křeslo Acapulco s tyrkysovými akcenty

Do křesla Acapulca se budete rádi vracet a užívat si jeho pohodlí a stylovosti. Pokud hledáte elegantní a zároveň pohodlné křeslo, které se stane perletem Vašeho domova, neváhejte a investujte do křesla Acapulco s tyrkysovými akcenty.

Více informací na stránkách Sidonia.cz