Bílá knihovna z borovicového dřeva od Ella – Støraa: Praktický a stylový nábytek pro váš domov

Pozvěte k sobě domů kolekci nábytku Ella. Jde o elegantní kousky z masivního borovicového dřeva, který z vašeho vašeho domova udělá přírodní ráj, i když třeba bydlíte v džungli velkoměsta. Pokud hledáte nábytek, který propojí přírodní prvky s moderním designem, pak byste určitě měli zvážit nákup této krásné bílé knihovny.

Borovicové dřevo: odolnost, osobitost a antibakteriální vlastnosti

Borovicové dřevo je měkké a pružné a přesto velmi odolné. Pokud není barveno, pyšní se také výraznými letokruhy, které mu dodají na osobitosti. Navíc je antibakteriální. Borovicové dřevo je zkrátka láska, která nerezaví.

Značka Støraa

Støraa je dánská nábytkářská značka, která sídlí v Holstebro, kde vyvíjí a vyrábí nábytek už více jak pětadvacet let. Vlastní tým designérů svou kreativitu využívá při tvorbě produktů, které jsou nejen krásné, ale především kvalitní a spolehlivé. Návrhy se inspirují módními trendy, zároveň však v Støraa myslí i na to, že správný nábytek by měl především dělat domov domovem.

To, že jednotlivé kousky odpovídají přísným standardům, zajišťuje tým kontrolorů kvality. Støraa, to je design, kvalita, hodnota a dostupnost.

Bílá knihovna Ella z borovicového dřeva – stylová a praktická

Bílá knihovna Ella z borovicového dřeva má rozměry 70 x 181 cm. Je vyrobena z kvalitního, masivního borovicového dřeva a nabízí dostatek prostoru pro uskladnění knih a dalších dekorativních předmětů.

Stylový design této knihovny lze charakterizovat jako nadčasový a elegantní. Kombinace bílé barvy a přírodního dřeva vytváří harmonický celek, který se hodí do každého moderního interiéru.

Odkaz na produkt: https://www.skvelynabytek.cz/produkt/bila-knihovna-z-borovicoveho-dreva-70m181-cm-ella-storaa

Proč si vybrat knihovnu od Ella – Støraa?

Když kupujete nábytek, nejlepší je rozmyslet si, jaký máte vztah k přírodě. Pokud jste milovníkem přírody, který si chce skládat vlastní svět podle svých představ, pak je borovicové dřevo tou správnou volbou.

Nabídka nábytku od značky Ella – Støraa vám umožní vytvořit si svůj vlastní přírodní domov. Elegantní design se spojuje s materiály nejvyšší kvality a umocňuje tak pocit domova.

Všechny produkty Støraa mají vynikající konečnou úpravu a dlouhou životnost, takže se můžete těšit na chvíle v pohodlí vašeho domova, kde každý kousek nábytku má své místo a vytváří dokonalou atmosféru.

Obrazový materiál:

bílá knihovna z borovicového dřeva Ella - Støraa

Veselé barvy tlačítek nebo ovládací prvky v atlantickém stylu se mohou lišit podle vaší obrazovky. Záleží na nastavení kontrastu a jasu.