Elegantní a komfortní koženková židle Dan-Form S.I.T pro stylové jídlo


Kombinace moderního designu s klasickými liniemi

Jídelní židle S.I.T od značky DAN-FORM navrhl Sanne Protin tak, aby kombinovala moderní design s jemnými klasickými liniemi. Židle se tak hodí do různých interiérů, od moderních až po ty klasické.

Kvalitní ekokůže

Jídelní židle S.I.T je vyrobena z kvalitní ekologické kůže hnědé barvy. To zajišťuje nejen krásný vzhled, ale také její trvanlivost a odolnost. Pokud tedy hledáte židli, která vám bude sloužit dlouho, jistě oceníte tuhle.

Komfort jako písmeno S

Její tvarování připomíná písmeno S, což zaručuje velice komfortní posezení. S touto židlí si budete moci užít stylovou večeři s přáteli, nebo se na ní pohodlně a ergonomicky posadit při práci u stolu. Je navržena tak, aby byla maximálně pohodlná a podporovala správné držení těla.

Perfektně se hodí do vintage interiérů

Jídelní židle S.I.T skvěle vypadá nejen v moderních bytech, ale také v těch s klasickým designem. Pokud tedy máte rádi vintage interiéry, je to ta správná volba pro vás. Navíc můžete tuto elegantní a komfortní koženkovou židli zakoupit na stránkách srovnavacnabytku.cz.

koženková židle Dan-Form S.I.T

Závěr

Jídelní židle S.I.T od značky DAN-FORM je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí kombinovat moderní design s tradičními prvky a zároveň si užít pohodlné a ergonomické posezení. Je vyrobena z kvalitní ekologické kůže a nabízí maximální komfort, který si jistě zamilujete. A když už nic jiného, určitě oceníte, že se skvěle hodí do různých interiérů, včetně těch vintage.