Elegantní černá smaltovaná váza PT LIVING Grand – vysoká 33 cm

Výrazná a elegantní – taková je smaltovaná váza značky PT LIVING, která do vašeho interiéru vnese moderní styl a glanc. Její jednoduché linie, sytý odstín a vnitřní okraj ve zlatavé barvě dají vyniknout čerstvým i sušeným květinám. Poslouží ovšem i jako samostatná dekorace každému, kdo si ve svém domově rád vychutnává noblesní prvky.

Designová váza s vysokým potenciálem

Proč si vybrat právě tuto smaltovanou vázu? Její výška 33 cm jí dává dostatek potenciálu pro vyváženou a působivou kompozici. Neváhejte kombinovat květiny v různých velikostech a barvách, nebo zvolte jednoduchý a minimalismem laděný aranžmá. Elegantní design samotný ji však zaručuje, že i bez květin je bytelným prvkem dekoru.

černá smaltovaná váza PT LIVING Grand

Kombinace s jinými metallic kousky

Elegantní černá barva spolu se zlatým okrajem vnitřní strany a dekorativními metalickými doplňky jako jsou například svíčníky z kovového pletiva, je ideální kombinací pro těch, kteří se nechtějí uchýlit k běžným a nudným dekoracím. Váza PT LIVING Grand je krásnou a zajímavou alternativou k nevýrazným bílým vázám či k nevkusným květinovým dekoračním prvkům.

kovový svíčník velký zlatý mooo

Jak ji použít v domácnosti

Kam umístit elegantní smaltovanou vázu PT LIVING Grand? Její velikost ji činí pasující zejména k větším nábytkovým předmětům a do prostornějších místností. Zkuste jí dát do kontrastu k neutrálním, pastelovým barvám a nátěrům. Určitě nezapomeňte na křeslo usazené vedle velkého okna s pohodovou dekou, neb tuto vazu lze umístit přímo na podlahu jako výstavní kousek.

Našli jste pro ni využití v interiéru? Navštivte stránky Brega.cz a vyberte si svoji vlastní smaltovanou vázu PT LIVING Grand.