Kosmetické zrcadlo ø 17 cm od Casa Selección – praktický pomocník při líčení a úpravě vzhledu

Chystáte se na důležitou schůzku, rande nebo ples a chcete vypadat dokonale? Nebo máte jen ráda, když vypadáte pěkně? V takovém případě by vám mohlo být užitečné zrcadlo s pětinásobným zvětšením, jako je to od značky Casa Selección.

Praktické rozměry

Kosmetické zrcadlo o průměru 17 cm se skládá ze dvou různých stran – zatímco jedna z nich je klasická, druhá poskytuje pětinásobné zvětšení. Samotná základna má poté průměr 15 cm, a proto s přehledem padne i do menší koupelny.

Pomocí tohoto praktického doplňku si můžete snadno upravit líčení a kontrolovat detaily vašeho vzhledu, které by jste jinak snadno přehlédli. Díky zvětšení se můžete snadněji postarat o precizní nanášení make-upu, dokonale odstranit černé tečky na nose, nebo si jednoduše upravit obočí.

Kvalitní zpracování i design

Nejde však jen o funkčnost. Casa Selección staví na kvalitě a designu. Toto kosmetické zrcadlo s pětinásobným zvětšením vás zaujme hladkým povrchem, který je v mosazné barvě, což dodává luxusní vzhled. Jeho používání je snadné a bez problémů se dá přemístit, takže vám bude k dispozici tam, kde ho nejvíc potřebujete.

Přemýšlíte, kam s ním, aby se vám nestalo, že ho přístroj může sesunout? Na zadní straně kosmetického zrcadla se nachází různě velké otvory, některé pro vložení prstu a ostatní pro odvětrání. Díky tomu je ovládání i uložení velmi jednoduché.

S nadstandardním zvětšením budete téměř jako profesionálové

Díky pětinásobnému zvětšení budete mít lepší přehled o detailu vašeho vzhledu. Protože tak budete vědět, kde se musíte na líčení zaměřit, abyste vypadal dokonale. A nejen to, můžete ho použít i pro holení, upravování obočí, nebo odstraňování nedokonalostí na pokožce. Kvalitní a detailní zobrazení vám pomůže vyřešit problémy a vypadat jako profesionál.

Odkaz na zakoupení tohoto praktického kosmetického zrcadla najdete na stránce Interierio.cz.

Kosmetické zrcadlo
Detail