Křeslo Jarod: Hoorns medově žlutý sametový doplněk pro váš interiér


Extravagantní design

Křeslo Jarod je jedním z nejvýraznějších prvků, které můžete přidat do svého interiéru. Jeho netradičnímu tvaru ve stylu mušle se neubráníte okouzlení. Křeslo si vás získá jak svým designem, tak i svou medově žlutou sametovou látkou.

Křeslo Jarod v interiéru

Příjemné pohodlí

Křeslo Jarod nejen že vypadá skvěle, ale poskytuje také prvotřídní pohodlí. Jeho zaoblené tvary vás jemně obepnou a pevná sedací plocha zajistí, že budete sedět pohodlně i po delší dobu. Kromě toho se křeslo skvěle hodí jako čtecí křeslo nebo místo pro odpočinek po náročném dni.

Detail křesla Jarod

Luxusní dojem

Díky medově žluté sametové látce Křeslo Jarod vytváří útulnou atmosféru v kombinaci s luxusním dojmem. Látka je matná a měkká, vyrobena ze 100% polyesteru. Spodní část křesla je opatřena dřevěnou podnoží s tmavě hnědou povrchovou úpravou. Díky tomu je křeslo Jarod skvěle kombinovatelné s jiným dřevěným nábytkem.

Křeslo Jarod podrobnost

Velká odolnost

Křeslo Jarod je velmi odolné a stálobarevné. Nemusíte se tak obávat ani žmolkování nebo výrazného opotřebení. Díky hodnotě Martindale 100 000 se křeslo skvěle vyjímá například v hotelech či kavárnách, dokonce ani vyšší fluktuace lidí a časté používání mu nevadí.

Křeslo Jarod

Závěr

Křeslo Jarod je skvělou volbou pro ty, kteří hledají něco netradičního a luxusního pro svůj interiér. Jeho design vypadá skvěle v kombinaci s dřevěným nábytkem a medově žlutá sametová látka dodává dojem útulnosti. Pevný sedák zajistí prvotřídní pohodlí, takže se můžete těšit na čas strávený v jeho objetí. Pokud hledáte nápad na výrazný a praktický kus nábytku, křeslo Jarod je ideální volbou. Můžete si ho objednat na této stránce: https://www.nabytekted.cz/produkt/hoorns-medove-zlute-sametove-kreslo-jarod.