Moderní Nordic Design: Skleněné závěsné světlo Dion Multi I v opálově bílém provedení


Závěsné světlo Dion Multi: nadčasová klasika

Designové závěsné světlo Dion Multi je designová a nadčasová klasika. Závěsné světlo je ideální pro osvětlení interiérů nebo zvýraznění atmosféry, kdekoli je potřeba. Opálově bílému skleněnému stínidlu ve tvaru okouzlující koule dominují jednoduché linie a pravidelný tvar, díky kterému je toto osvětlení vhodné do moderních, ale i do klasických interiérů.

Přirozené a krásné osvětlení

Světlo působí velice přirozeně a ponoří tak váš obývací prostor do příjemné atmosféry, a zároveň dodá interiéru jedinečný styl. Skleněné stínidlo s efektem opálu dokonale rozptyluje světlo po celém pokoji a vytváří tak krásný vizuální efekt, který zaujme vaše hosty.

Vhodné do každého interiéru

Toto osvětlení je vhodné do moderních, ale i do klasických interiérů, díky minimalismu a jednoduchosti, která se hodí k různým stylům. Skleněný stínidlo s kovovými prvky v černé barvě vypadá velmi elegantně a může být skvělou volbou pro vaši jídelnu, obývací pokoj nebo kancelář.

Začněte si užívat novou atmosféru s tenkým a elegantním závěsným světlem Dion Multi

Pokud chcete vašemu interiéru dodat něco extra, světlo Dion Multi je tou správnou volbou pro vás. Závěsné světlo je ideální pro osvětlení jakéhokoli prostoru a bude skvěle vypadat jako samostatný kus nebo v kombinaci se světly z této kolekce.

Chcete si pořídit nové závěsné světlo v moderním a nadčasovém designu? Vyzkoušejte si skleněné závěsné světlo Dion Multi I v opálově bílém provedení, které najdete zde: https://www.skvelynabytek.cz/produkt/nordic-design-opalove-bile-sklenene-zavesne-svetlo-dion-multi-i. Poznámka: Žárovka není součástí balení.

Skleněné závěsné světlo Dion Multi I v opálově bílém provedení