Moderní šatní skříň Roco 250 cm v elegantní černé barvě

Sháníte moderní a prostornou skříň na vaše oblečení? Pak byste si určitě měli prohlédnout šatní skříň Roco 250 cm v elegantní černé barvě. Tato skříň je prakticky řešená, takže vám uspořádání vašeho oblečení bude snazší než kdy dříve. Má rozměry 250x200x62 cm a je vyrobena z kvalitní 16 mm silné laminované desky.

Prakticky řešené vnitřní uspořádání

Vnitřní uspořádání šatní skříně je velmi praktické a usnadňuje vám organizaci vaší garderoby. Skříň obsahuje několik policek a závěsných ramen, takže si můžete snadno uspořádat své košile, kalhoty, sukně a další kousky oblečení. Díky této praktické organizaci získáte přehled o vaší garderobě a naleznete snadno to, co potřebujete. A navíc, nemusíte se bát, že vám vaší luxusní košile bude mačkat mezi tričky.

Navíc skříň Roco 250 cm je vybavena praktickým posuvným systémem BIMAK, takže se snadno otevírá a zavírá. Díky této funkcionalitě šetří mnoho místa v místnosti a vy tak získáte další potřebné místo pro další nábytek.

Elegantní design a vysoká kvalita

Nejen praktické uspořádání interiéru skříně, ale i její design vám jistě zaujme. Korpus skříně je v matné černé barvě, což dodá místnosti moderní a luxusní vzhled. Madla jsou vyrobená z kvalitního materiálu a doplňují celkový vzhled skříně v černé barvě.

Velmi důležitou vlastností této šatní skříně je vysoká kvalita. Skříň je vyrobena z kvalitní 16 mm silné laminované desky, která ji dělá velice odolnou a odolnou vůči povětrnostním podmínkám. Proto ji můžete umístit do vaší ložnice nebo jiné místnosti bez obav, že by se její kvalita zhoršila.

Nábytek je dodáván v demontu, ale montáž je snadná a rychlá. Navíc, pokud si skříň Roco 250 cm zakoupíte z e-shopu https://www.velkynabytek.cz/produkt/satni-skrin-roco-250-cm-cerna, dostanete k ní jako bonus profesionální montáž zdarma.

Závěr

s praktickým vnitřním uspořádáním a posuvným systémem BIMAK je ideální pro každý moderní interiér. Je vyrobena z kvalitního materiálu a její vysoká kvalita ji dělá velmi odolnou vůči povětrnostním podmínkám. Pokud tedy hledáte luxusní a prostornou skříň na vaše oblečení, určitě doporučujeme šatní skříň Roco 250 cm v elegantní černé barvě.