Nová kolekce Leonardo Sada sklenic 16 ks – dokonalost na každý den

Tato sada sklenic LEONARDO (16 kusů) je dokonalým základním vybavením vašeho domácího baru. Soubor řady „Daily“ tvoří každé 4 sklenice na červené a bílé víno, sklenice na pití a sklenice na šampaňské, které jsou díky zvýšené povrchové tvrdosti odolné a odolné proti poškrábání. Díky tomu je sada vhodná pro každodenní potřeby a mytí v myčce.

Vizuálně jednoduchý, elegantní design vždy zapadne do prostírání: jasné linie plynule přecházejí do jemných křivek, které dodávají pohárům vkusnou siluetu. Ať už v kombinaci s extravagantním nádobím nebo puristickým prostíráním, tato sada sklenic LEONARDO (16 kusů) je stylovým doplňkem každého jídla o více chodech!

SADA SKLENIC DAILY – 16 DÍLNÁ

Nová kolekce LEONARDO je ideálním řešením pro každého milovníka vína či šampaňského. Sada obsahuje 16 sklenic, které vynikají dokonalou vizuální úpravou a funkčností.

Stylový design a praktické provedení jsou hlavními přednostmi této nové kolekce LEONARDO. Samotné sklenice jsou navrženy tak, aby maximálně uspokojily požadavky zákazníků.

Odkaz na tuto novinku, která bude určitě skvělým dárkem pro vaše blízké, naleznete na stránkách Nábytekproživot.cz .

Dokonale kombinované sklenice na každou příležitost

Obvykle si sami vybíráme sklenice na základě toho, jakou nápoj plánujeme podávat. Kolekce LEONARDO „Daily“ nabízí řešení, které nám usnadní naši volbu. Sklenice jsou totiž rozděleny do čtyř různých variant, každá pro daný typ nápoje.

Červené víno – sklenice přizpůsobené pro tento druh vína jsou vyrobeny tak, aby umožnily důkladné prokysličení vína. Sklenice jsou tvarovány do kulatého tvaru, který je ideální pro tento druh nápoje.

Bílé víno – na rozdíl od sklenic na červené víno, jsou sklenice na bílé víno mírně menší a velmi šikovně navržené tak, aby co nejvíce umocnily chuť a aroma tohoto druhu vína.

Šampaňské – speciální sklenice pro toto luxusní osvěžující nápoj jsou pevné a snadno se drží. Jejich design přináší do Vašeho prostředí lehkost a atmosféru slavnostních chvil.

Sklenice na pití – perfektně sedí v ruce a zachovávají ideální teplotu nápoje. Sklenice jsou designově čisté a jednoduché – dokonalý doplněk pro každý stůl.

Pro každou příležitost si tak můžete vybrat tu správnou sklenici, která bude plně naplňovat očekávání.

Závěr

Nová kolekce LEONARDO Sada sklenic 16 ks je perfektním doplňkem pro každodenní používání místo setu sklenic, které se ne vždy hodí pro každou příležitost. Stylový design a prvotřídní kvalita tvoří z této kolekce skvělý výrobek, který může sloužit i jako skvělý dárek pro vaše blízké.

Dejte si pozor při výběru sklenic, protože skutečně dokonalé sklenice mohou vaši dezerty, aperitivy či hlavní chody doslova zkrášlovat. S touto krásnou kolekcí LEONARDO si neutečete!

Sada 16 sklenic

Při slavnostních chvílích si přejeme zazářit a zapůsobit na hosty. Kolekce LEONARDO Sada sklenic 16 ks je tedy tou správnou volbou, která vám tento dojem dokáže zajistit!