Nová rohožka Clean & Go od Hanse Home – dokonalý pomocník pro udržení domova čistého!


Moderní rohožky CLEAN & GO od výrobce Hanse Home jsou velice příjemné na dotek a zároveň velmi odolné.

Vyrábí se z extra savého a elastického polyamidu a na rubové straně jsou opatřené gumovou podložkou, což zajišťuje, že rohožka pevně drží na místě a neklouže.

Efektivně zadržují nečistoty z obuvi a vlhkost absorbují pouze minimálně, takže se nebudete muset obávat, že by se vlhkost usazovala v rohožce a způsobovala plesnivění.

Velkou výhodou rohožky Clean & Go je snadná údržba – rohožky jsou pratelné na 30 °C. Navíc se rychle schnou, takže je můžete používat téměř okamžitě po vyprání.

Tip: Podívejte se i na naši nabídku kusových koberců.

Pokud hledáte nový kusový koberec pro svůj domov, může být Hanse Home ideální volbou. Nabízí širokou škálu kusových koberců v různých provedeních a velikostech, které dokážou dodat vašemu interiéru šmrnc.

A když k tomu přidáte ještě rohožky Clean & Go, můžete si být jisti, že vaše podlahy budou vždy dokonale vyčištěny a udržovány v maximální hygieně.

Pokud vás zaujala rohožka Clean & Go od Hanse Home, neváhejte a klikněte na tento odkaz, kde si můžete přečíst více informací o produktu a případně si ji i zakoupit.

Rohožka Clean & Go

Rohožka Clean & Go na schodech

Celá řada zákazníků již vyzkoušela a byla spokojena s její kvalitou. Připojte se k nim a užijte si bezstarostné a hygienické bydlení.