Nový kousek do předsíně: Tempo Kondela Předsíňová sestava SIMA v bílé barvě s dubem Sonoma


Vyrobená z DTD laminované v barevné kombinaci dub sonoma/beton

Pokud hledáte nový kousek do vaší předsíně, který nabídne dostatek úložného prostoru, zvažte pořízení předsíňové sestavy SIMA od výrobce Tempo Kondela. Tato sestava se skládá z věšákového panelu se šuplíkem, závěsné police a dvoudveřové skříňky se šuplíkem.

Vyrobená je z DTD laminované v zajímavém dvoubarevném provedení, konkrétně z kombinace dub sonoma a beton. Díky tomu je sestava velice moderní a vkusná, a bude se perfektně hodit do vaší předsíně, bez ohledu na to, jaký styl máte rádi.

Úložný prostor

Jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru předsíňové sestavy je samozřejmě dostatek úložného prostoru. Sestava SIMA od Tempo Kondela vám nabízí dostatek prostoru ve formě šuplíků, háčků a polic.

Demontovatelná

Předsíňová sestava SIMA je dodávaná v demontovaném stavu. To znamená, že si budete muset na chvíli zapomenout na relaxaci a nechat si pár hodin na složení sestavy. Nicméně, díky tomu, že je demontovatelná, snadno se vejde i do menších bytů.

Neurčena k sezení

Je ale důležité si uvědomit, že odkládací plocha není určena k sezení. Pokud tedy hledáte rovnou lavičku nebo zároveň sedací plochu, musíte se poohlédnout po jiné sestavě.

Odkaz na Tempo Kondela Předsíňovou sestavu SIMA

Pokud jste se rozhodli, že si předsíňovou sestavu SIMA od Tempo Kondela pořídíte, doporučujeme se podívat na produktovou stránku na webu NabytekHned.cz, kde si sestavu můžete prohlédnout a případně i koupit. Odkaz na přímo na stránku produktu naleznete zde.

Tempo Kondela Předsíňová sestava SIMA

Věříme, že si předsíňovou sestavu SIMA zamilujete stejně jako my a že vám bude sloužit dlouhé roky.