Praktická šedá servírovací mísa Mepal s objemem 2,5 l

Lámete si hlavu, v čem přátelům naservírujete váš výborný těstovinový salát? A co třeba v této skvělé servírovací míse Mepal? Mísa je velice elegantní a krásně barevná. Hodí se do všech interiérů a je skoro škoda, schovávat ji do skříňky.

Unikátní tvar

Unikátní tvar by neměl zůstat nepovšimnut, jde o kombinaci čtverce a oválu. Tento nezvyklý tvar udělá z vašeho stolu skutečnou kitchen art. Dostatek prostoru pro uspořádání a prezentování jídel je výhodou této misky, takže se stanete opravdovým mistrem servírování.

Šedá barva pouze zdůrazní krásně připravené jídlo

Tato mísa není jen prostředkem k podávání jídel, ale i jeho prezentací. Šedá barva pouze zdůrazní krásně připravené jídlo. Je vhodná pro přípravu salátů, pečení nebo podávání druhých chodů. Navíc je vyrobena z kvalitního, odolného a bezpečného materiálu.

Vysoce kvalitní materiál

Mepal je výrobcem, který si klade za cíl dodávat svým zákazníkům vysoce kvalitní a bezpečné produkty. Misa Mepal je vyrobena z materiálu, který neproklíná, neobsahuje škodlivé látky a neabsorbuje pachy. Snadná údržba a vhodnost do myček je další výhodou této mísy.

Objem 2,5 l

Objem mise je 2,5 litru, takže je dostatečně velká na větší množství jídla. Její rozměry jsou 25,5 x 23,5 x 10 cm.

Nezbývá, než doporučit tuto servírovací mísu každému, kdo rád ukazuje svoje umění s přípravou jídla, kdo chce být originální a stylový i při servírování jídel.

Šedá servírovací mísa Mepal s objemem 2,5 l

Neváhejte a pořiďte si tuto praktickou a elegantní servírovací mísu Mepal již dnes na crosta.cz.