Praktická skříň ESO 1dveřová v ořechovém designu s bílými detaily


Praktická skříň ESO 1dveřová

Praktická skříň ESO 1dveřová se stává stále oblíbenějším kusem nábytku v moderních domech a bytech. Tato praktická skříň nabízí dostatek úložného prostoru a zároveň se hladce hodí do jakéhokoliv interiéru.

Vysoce kvalitní materiály

Skříň ESO 1dveřová je vyrobena z kvalitních materiálů zaručujících jeho dlouhou životnost. Ořechový design a bílé detaily tvoří perfektní kombinaci pro nádherný designový kousek. Je to ideální doplněk vaší ložnice, obývacího pokoje nebo pracovny. Navíc je dostatečně prostorná pro uložení šatstva, prádla nebo všech potřebných dokumentů.

Rozměry skříně

Skříň ESO 1dveřová má rozměry 180 x 60 x 60 cm, takže nabízí dostatek místa pro uložení všech vašich věcí. Skříň má jednu dveře, které se otevírají tak, aby uživateli usnadnily přístup ke všemu, co potřebuje.

Jednoduchá montáž

Skříň ESO 1dveřová je snadno sestavitelná. V montážní sadě jsou dodávány veškeré potřebné součástky a přehledný návod, takže si můžete být jisti, že skříň sestavíte bez jakýchkoliv obtíží. V případě potřeby se však můžete obrátit na naše zákaznické služby, kde vám rádi s montáží pomohou.

Dostupnost a cena skříně

Skříň ESO 1dveřová je k dispozici na našem webu www.nabytekprehledne.cz za cenu 5 990 Kč. Cena zahrnuje dopravu a sestavení skříně u vás doma.

Závěr

Skříň ESO 1dveřová je dokonalým řešením pro vás, pokud hledáte praktický a módní kousek nábytku do svého domova. Má dostatek úložného prostoru pro všechny vaše věci a zároveň vypadá velmi dobře. Navíc je k dispozici za vynikající cenu a je snadno sestavitelná. Takže neváhejte a pořiďte si svůj kus skříně ESO 1dveřové ještě dnes!