Rohová sedací souprava LORELLE – levé provedení v materiálu Solar 79


Moderní design a vysoká kvalita

Rohová sedací souprava LORELLE je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a stylový nábytek do svého obývacího pokoje. Jednoduché moderní linie a stylové prošívání tohoto kousku z ní dělají skvělou volbu pro každou moderní domácnost.

Rohová sedací souprava LORELLE

Rohová sedací souprava LORELLE je vyrobena z prvotřídních materiálů a nabízí vysokou kvalitu nejen ve svém vzhledu, ale i v pohodlí, které přináší. Sedačka je navržena tak, aby nabízela velký prostor pro pohodlné sezení nebo odpočinek po těžkém dni.

Stabilita a pevnost

Rám sedačky je tvořen z masivního dřeva a lamina pro zajištění stálosti a pevnosti nábytku. Toto zajišťuje, že sedačka nejen dobře vypadá, ale zároveň je funkční a spolehlivá.

Rohová rozkládací sedačka

Rohová sedací souprava LORELLE se může pochlubit také tím, že obsahuje rozkládací funkci. To znamená, že se snadno přemění na prostornou postel, kdykoli je to potřeba. Tuto funkci oceníte při návštěvách přátel či rodiny, nebo pokud se potřebujete rozložit a odpočinout si.

Rohová sedací souprava LORELLE rozložená

Zeptejte se našich odborníků

Pokud máte ohledně této rohové sedací soupravy nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Naši odborníci jsou vám k dispozici, abyste si mohli užít nákup bez stresu a s jistotou, že si vyberete ten správný kus nábytku. Také vám můžeme nabídnout konkurenční ceny a další výhody.

Rohová sedací souprava LORELLE