Sada 6 sklenic na pivo Crystalex Tulipa Optic s objemem 540 ml


Sada 6 sklenic na pivo Crystalex Tulipa Optic

Porozhlédněte se mezi produkty značky Crystalex. V jejich nabídce najdete nejen elegantní sklenice na víno, ale i na koktejly či jiné likéry. Jednoduše vše, co by mohlo ve vašem stávajícím servisu chybět.

Krystalín, ze kterého je nádobí vyrobeno, se vyznačuje jak zdravotní nezávadností, tak i čistým zvukem a absencí olova. Sklo navíc nemá žádné odlesky, lehce tedy pozvedne jakýkoliv nápoj, který zrovna budete podávat.

Sada 6 sklenic na pivo Crystalex Tulipa Optic 540 ml

Tato sada sklenic na pivo značky Crystalex bude skvělou volbou pro každou příležitost. Jsou vyrobeny z křišťálového skla s vhodnou tloušťkou stěn pro zvýraznění chuti a aroma piva. Sklenice mají tvar tulipánu a velký objem 540 ml, takže se do nich vejde více piva a přitom ho můžete plně vychutnat.

Sada 6 sklenic na pivo Crystalex Tulipa Optic 540 ml

Sklenice na pivo tulipán mají více výhod oproti standardním konvexním sklenicím, kam se tlačí pěna. Tvar tulipánu zajišťuje, že pěna se drží na povrchu, aby lépe ochránila aroma a chuť piva.

Výhodou výrobků značky Crystalex je také to, že nádobí není jen krásné, ale také velice odolné proti mechanickému poškození a prasknutí. Křišťálové sklo, ze kterého jsou sklenice na pivo vyrobeny, se nehrbí či nezměkčuje ani při častém používání v myčce nádobí.

Zkrátka a dobře, sada 6 sklenic na pivo značky Crystalex Tulipa Optic o objemu 540 ml bude skvělým doplňkem vašeho stávajícího servisu. Křišťálové sklo vynikne na každé slavnostní tabuli a sklenice vám poskytnou nezapomenutelný pocit z pití oblíbeného piva.