Skládací stůl Fermob Bistro s průměrem 77 cm v elegatním světle šedém kovu


Historie stolu Bistro

Bistro – slovo, které se v posledních letech stalo synonymem pro rychlou restauraci. Nicméně v minulosti označovalo něco jiného. Typické francouzské bistro bylo místem, kde se tancem, hudbou a pitím soutěžilo o titul krále a královny daného podniku. Tento životní styl se stal tak oblíbeným, že se bistro stalo synonymem pro trendové místo, kde lidé chodili na rychlé pohoštění.

Protože bylo pro bistra důležité být rychlá, ale zároveň kvalitní, bylo nutné, aby byla nábytková výroba ve stejném tempu. Stůl Bistro byl v roce 1889 vyroben pro tuto specifickou potřebu. Prodával se hlavně pro venkovní použití, tabulka i židle byly skladací a mohly se snadno přemístit a skladovat.

Současná podoba stolu Bistro

Dnes se stůl Bistro stal módním kouskem nábytku pro vnitřní i venkovní použití, a to díky svému designu, který byl zachován v moderním pojetí. Elegnatní světle šedý kov dodává terase nebo interiéru zvláštní francouzskou atmosféru.

Firma Fermob se snažila nejen zachovat tradiční konstrukci, ale také ji vylepšila, aby stůl vyhovoval modernímu stylu a standardům pro kvalitu. Stůl Bistro je testován a splňuje evropské normy kvality (NF EN 581-1 a NF EN 581-2), což zaručuje, že je stůl kvalitní a bezpečný jak pro soukromé tak komerční použití.

Možnosti výběru konstrukce a výbava

Stůl Bistro je dostupný v 24 různých barevných variantách, takže si můžete vybrat ten, který bude nejlépe odpovídat vaší chuti a potřebám.

Exkluzivní systém antikorozní úpravy a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) umožňuje venkovní použití stolu Bistro. Skladací funkce stolu umožňuje snadnou údržbu.

Jak o stůl pečovat

K čištění stolu Fermob Bistro doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený v mýdle nebo saponátu s několika kapkami vody. Nikdy nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky, které by mohly poškodit vzhled a povrch povrch stolu.

Závěr

Celkově řečeno, skladací stůl Fermob Bistro s průměrem 77 cm v elegatním světle šedém kovu je ideálním doplňkem jak pro venkovní tak vnitřní prostory. Pokud máte rádi elegantní francouzskou atmosféru, tak je stůl Bistro právě pro vás. Může být použit jako stůl pro pár lidí, nebo jako elegantní dávkovač květin a dekorací. Tento kousek nábytku je prostě klasika.

Pokud byste si chtěli stůl Bistro pořídit, můžete si jej objednat zde.