Stolní lampa GEZEGEN v elegantním niklově černém provedení

Stolní lampa GEZEGEN

Stolní lampa GEZEGEN je moderní a designová lampa, která okouzlí nejen svým vzhledem, ale také svou funkcionalitou. Její stínítko je tvořeno netradiční černou kovovou květinou, která ve svém středu ukrývá objímku v dekoru nikl.

Funkční a elegantní lampa GEZEGEN

Stolní lampa GEZEGEN jistě zaujme svým neobvyklým designem a netradičním vzhledem. Květinové stínítko v černé barvě s niklovým zdobením působí nejen elegantně, ale také moderně a stylově. Lampa je vhodná pro osvětlení pracovního stolu, nočního stolku nebo police vedle gauče.

Stolní lampa GEZEGEN má kovové tělo v niklové barvě, které jí dává extra eleganci. Je vybavena spínačem na kabelu, takže ji můžete snadno zapnout a vypnout. Lampa má vysokou kvalitu zpracování a bude vám sloužit mnoho let.

Odkaz na produkt

Pokud se vám tato stolní lampa líbí a chtěli byste ji mít doma, doporučujeme si ji zakoupit na našem webu. Na níže uvedeném odkaze naleznete stolní lampu GEZEGEN v niklově černém provedení za výhodnou cenu.

Zakoupit stolní lampu GEZEGEN zde

Kompatibilita s žárovkami

Stolní lampa GEZEGEN je kompatibilní s žárovkami s klasickým závitem E27. Doporučujeme použít žárovky s výkonem alespoň 40W, aby lampu dostatečně rozzářily. Lampa je připravena na jednu žárovku a rozměry jsou: šířka 25 cm, výška 52 cm a hloubka 25 cm.

Závěr

Stolní lampa GEZEGEN v niklově černém provedení je moderní, elegantní a unikátní lampa, která osvětlí váš interiér nejen svým světlem, ale také svým neobvyklým vzhledem. Je vhodná pro každý typ místnosti a bude se hodit na každé místo, kde potřebujete kvalitní a stylové osvětlení. Objednejte si ji ještě dnes a získejte skvělý doplněk do svého interiéru.

Stolní lampa GEZEGEN ve tmavé místnosti