Stylizovaná knihovna v dekoru dubu od TemaHome: rozměry 182×224 cm


O značce:

TemaHome je inovativní nábytkářská značka, která se pyšní už více než 30 lety zkušeností v oboru. Vznikla spojením dvou společností, jedné portugalské, jedné norské. A tenhle fakt se v nábytku dokonale zrcadlí! Snoubí v sobě totiž severskou jednoduchost a vzdušnost s hřejivými detaily a jižanským temperamentem.

Pro TemaHome navrhuje nejen vlastní tým, ale také další renomovaní portugalští designéři, jako je třeba Fernando Brízio či Filipe Alarcão.

Kvalita a šetrnost k přírodě:

K výrobě jednotlivých kousků se využívá pouze obnovitelných zdrojů, a co se dřeva týče, v žádné z řad nenajdete produkt ze dřeva z ohroženého stromu. Pečlivě tu také kontrolují, jaký dopad mají aktivity TemaHome na životní prostředí. Kvalitu zajišťují certifikáty kvality, jako je ISO 9001 nebo ISO 14001.

knihovna s květinami

Přidejte do své knihovny květiny

knihovna a kočička

Dopřejte své knihovně zvířecího společníka

Knihovnu nemusíte mít odshora až dolů plnou knih

Knihovna v dekoru dubu rozměrů 182×224 cm od TemaHome je univerzální kus nábytku, který se vám hodí jak do obývacího pokoje, tak i do pracovny nebo ložnice. A vůbec, nemusíte ji mít odshora až dolů plnou knih.

Vystavte si oblíbené fotografie, suvenýry z cest nebo nechte nějaké její části prázdné a nechte prostor dýchat. Knihovna v dekoru dubu se skvěle kombinuje s dalšími kousky nábytku této značky, jako jsou například regály, konzole nebo jídelní stoly.

Knihovnu v dekoru dubu rozměrů 182×224 cm od TemaHome najdete například zde.

knihovna jako dekorační prvek

Knihovnu můžete použít také jako dekorační prvek

knihovna v průmyslovém stylu

Knihovna v dekoru dubu se skvěle hodí do industriálního stylu

Závěr

Pokud hledáte univerzální kus nábytku, který se hodí do každé místnosti a do každého stylu, neváhejte sáhnout po knihovně v dekoru dubu od TemaHome. Její rozměry 182×224 cm jsou praktické a umožňují vám využít ji dle vašich představ a potřeb. A kromě toho, že si v ní uspořádáte knihy, můžete ji využít jako dekorační prvek a vystavit si v ní svoje oblíbené suvenýry a fotografie.