Stylový odkládací stolek LOFT od MODERNHOME v bílo-zlatém provedení

Odkládací stolek LOFT je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít v obývacím pokoji kousek nábytku, který nejen poslouží k odložení věcí, ale také bude působit jako designový prvek interiéru. Značka MODERNHOME přichází s úchvatným stolečkem, který jistě nadchne především milovníky skandinávského stylu a stylu loft.

Popis produktu

Stolek je vyroben ze dřeva a kovu, což dává celému kusu nábytku moderní a industriální vzhled. Deska je bílá, což krásně kontrastuje s luxusní zlatou barvou nohou. Nohy jsou navíc navíc zakončeny gumovými krytkami, aby nezpůsobily žádné škrábance na podlaze.

Stůl má vyvýšené boční hrany, které zabraňují, aby se věci s jeho povrchu snadno sklouzly. Navíc poskytují další zajímavý designový prvek, který ze stolku dělá krásný kousek do vašeho obývacího pokoje. Stolek je lehce skladný, takže se dá snadno přemístit kamkoliv se vám bude hodit.

Kromě své funkce jako odkládacího prostoru na kávu, čajové šálky, časopisy nebo další drobnosti, je tento stolek také skvělým designovým prvkem, který dokonale doplní váš interiér. Můžete jej umístit do různých místností a kombinovat s různými styly. Působí skvěle v moderním, industriálním či minimalistickém interiéru. Krásně se bude hodit k jiným kouskům nábytku v bílo-zlatém provedení.

Odkládací stolek LOFT je skvělou volbou pro ty, kteří milují dekorace a potřebují pracovat s omezeným prostorem. Dokáže být totiž skvělou alternativou ke klasickým velkým stolům, kde se vám naskládají věci a vy se v nich už orientovat nebudete. Stůl je prostorný, ale zároveň není příliš vysoký – což vám umožní umístit je snadno pod TV stolek nebo do kouta pokoje.

Zkrátka a dobře, pokud hledáte praktický a zároveň stylový stolek do vašeho obývacího pokoje, odkládací stolek LOFT od MODERNHOME v bílo-zlatém provedení je pro vás tou pravou volbou. Rozhodně se vyplatí do něj investovat a doplnit tak váš domov o krásný designový kousek.

Tento krásný kousek můžete zakoupit na Bregá.cz za výhodnou cenu.

Specifikace produktu:

  • Materiál desky: Dřevo
  • Materiál nohou: Kov
  • Barva desky: Bílá
  • Barva nohou: Zlatá
  • Rozměry produktu: 52 x 45 x 49 cm (délka x šířka x výška)

Odkládací stolek LOFT od MODERNHOME

Na fotografii výše můžete vidět detail této krásné kousku nábytku – odkládacího stolku LOFT od MODERNHOME v bílo-zlatém provedení. Jak vidíte, stůl je velmi prostorný a poslouží vám ke kávě, knihám, tv způsobem, jakým potřebujete.