Vitrína BRW OSTIA v dubu artisan a černém lesku – REG1D1W2S/15/10

Vitrína OSTIA REG1D1W2S/15/10 je součástí stejnojmenného nábytkového systémového, ale lze ji umístit do prostoru také samostatně nebo k jinému nábytku.

Konstrukce vitríny OSTIA je vyrobena z kvalitního laminátu v dekoru dřeva dub artisan/černý lesk. Opatřeno MDF hranami.

Vitrína má kvalitě rozvržený také úložný prostor a to do podoby polic a zásuvek. Zásuvky jsou opatřeny systémem tichého a plynulého dovírání.

Součástí je také LED pásek, který dodá na zajímavosti celkového vzhledu nábytku.

Oživit skleněné police můžete dokoupením LED osvětlení viz. související.

Další prvky programu OSTIA pro plnohodnotné vybavení obývacího pokoje

V programu OSTIA je možné dokoupit také další prvky pro plnohodnotné vybavení obývacího pokoje. Nabídka zahrnuje například:

  • TV stolky
  • skříně na knihy
  • regály
  • police

Dodáváme v demontu s návodem na sestavení.

Vitrína BRW OSTIA

Vzhledem k jejímu designu, materiálům a praktičnosti je vitrína BRW OSTIA výbornou volbou. Díky svému střednímu rozměru se hodí nejen do obývacího pokoje, ale i do ložnice nebo pracovny. Díky možnosti dokoupení dalších prvků z programu OSTIA lze kombinovat a vytvořit tak šik a moderní prostor.

Pokud tedy hledáte vitrínu, která je kvalitní, praktická a zároveň designově zajímavá, vitrína BRW OSTIA by mohla být tou správnou volbou.

Pro více informací a detailní popis produktu navštivte stránky výrobce: https://www.sidonia.cz/produkt/brw-ostia-vitrina-reg1d1w2s-15-10-dub-artisan-cerny-lesk.